Obecné podmínky

 

 

 

1. Výuka probíhá v uvedené době v přihlášce mimo školní prázdniny a jazyková škola garantuje 17 výukových hodin u veřejnostních kurzů angličtiny, 15 výukových hodin u kurzů jiných jazyků. Kurzy v mateřských školách mají rovněž garantováno 15 výukových hodin. Přesné termíny prázdnin jsou uvedeny na www.irislingua.cz.

 

 

 

2. Studenti angličtiny budou zařazeni do skupin 5 – 8 posluchačů, v ostatních jazycích po 4 – 6, podle dosažených jazykových znalostí. V mateřských školách jsou skupiny min. 8 dětí.

 

 

 

3. Posluchačům nevzniká nárok na vrácení kurzovného při překážkách vzniklých z jejich strany, které jim zabraňují v řádné docházce.

 

 

 

4. Při podání přihlášky je třeba uhradit zápisné ve výši 1.000,- Kč do 5 dnů od podání přihlášky. Zápisné bude odečteno z celkové ceny kurzu při úhradě doplatku kurzu. 

 

 

 

5. Zápisné je vratné pouze v případě písemného zrušení přihlášky na emailovou adresu školy 30 dní před zahájením kurzu. 

 

 

 

6. Doplatek kurzovného je nutno uhradit nejpozději 14 dní před zahájením kurzu. V případě nedoplacení ceny kurzu do výše uvedeného data, zápisné propadá bez náhrady.

 

 

 

7. Neotevře-li škola kurz z organizačních důvodů, obdrží student zpět kurzovné i zápisné.

 

 

 

8. Uvedené osobní údaje (jméno, příjmení, emailová adresa, telefonní kontakt) budou použity výhradně ke kontaktu mezi jazykovou školou Irislingua a studentem. Student souhlasí s pořizováním a použitím audio/video materiálů pro propagaci školy. Souhlas lze kdykoli odvolat a to na emailovou adresu školy nebo použitím odkazu pro odvolání souhlasu na konci každého emailu od Irislingua s.r.o. s obchodním sdělením. Osobní údaje budeme zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

 

 

 

9. V případě hrubého a soustavného narušování průběhu výuky může být student bez náhrady z kurzu vyloučen.

 

 

 

10. Učebnice nejsou zahrnuty do ceny kurzu. Objednat si je můžete v kanceláři školy. Toto se netýká kurzů v mateřských školách, kde jsou učebnice zahrnuty v ceně kurzovného.

 

 

 

Děkujeme, že jste si zvolili Jazykovou školu Irislingua s.r.o. Uděláme maximum pro Vaši spokojenost.